İnsanlar tarafından insanlar için

Eğitim ve Gelişim

Yarının iş alanlarının henüz yarısının bile var olmadığı hızla ilerleyen bir dünyada, iş alanlarının nasıl geliştiğini anlamak ve çalışanlarımızı bu değişimlere hazırlamak bizim için çok önemlidir.

ENGIE Türkiye’de, inanıyoruz ki herkes değerli yeteneklere sahiptir, ve Grubumuz kişisel gelişim planları hazırlamak için onlarla beraber çalışmaya ve bütün çalışanlarına gelişim olanakları sağlamaya kendini adamıştır. Bu plan eğitim, kariyer yolu rehberliği ve uluslararası kariyer fırsatları gibi sunulan tüm olanakları kapsar. Bu yaklaşımımız, çalışan bağlılığını geliştirmek için tasarlanan ve aynı zamanda, yöneticilerin doğru zamanda doğru yerde doğru insanlara sahip olmasını sağlayan “İnsanlar tarafından, İnsanlar için” politikamızda da ifade edilir.

Kariyeriniz boyunca, yöneticileriniz sizin ile aşağıdakileri yapmak için çalışacaklar:

  • Profesyonel bilginizi geliştirmek ve kişiselleştirilmiş eğitim yoluyla yeni beceriler edinmenize yardımcı olmak. (Her yıl 15 farklı ülkede 7000’ den fazla çalışan ENGIE Üniversitesi eğitim kurslarına katılıyor ve bütün çalışanların %70’i e-eğitim kurslarını tamamlıyor.)
  • İş, bölge ve birim değiştirerek Grup içinde gelişiminize yardımcı olarak kişisel kariyer planlarınızı yönlendirmekte size destek olmak.