ENGIE İŞLETME VE BAKIM HİZMETLERİ Enerjiniz Bize Emanet Online Katalog İçin Tıklayın

Sürdürülebilirlik ve gelişim için enerjinin güvenli, sağlam, verimli ve sürekli akışını sağlamak çok önemlidir. ENGIE, müşterilerine bunu sağlamak amacıyla özellikle gaz şebekelerinin ve tesisatlarının işletilmesi ve bakımı için gereken servisleri sunmaktadır.

ANA HİZMETLER

Doğal Gaz İstasyonu Bakımları ve İşletilmesi

Sürekli bakım ve işletme anlaşmaları ile tesisinizin güvenliğine katkı sağlamayı hedeflemekteyiz!
Doğal gaz istasyon ve tesislerinizde güvenliği sağlamak ve kesintileri önlemek için size bakım ve işletme hizmetleri sunmaktayız. Aynı zamanda arızalara hemen müdahale edilmesi ve arıza öngörüleri için alarm yönetimi hizmeti de vermekteyiz.

Hot-Tap ve Tıkama (Stopple) Operasyonları

Boru hatlarında kesintisiz tamirat ve yeni bağlantı yapmak için tecrübeli ekibimizle profesyonel çözümler sunmaktayız!
İçerisinde akışkan bulunan bir boru hattının, belli bir amaç doğrultusunda özel fittingler ve özel makinalar kullanılarak güvenli bir şekilde delinmesi işlemi olan Hot-Tap operasyonu ile gaz akışını kesmeden ve akışkanın boşaltılmasına gerek duyulmadan şebekenizde yeni bir bağlantı yapmak mümkündür. Aynı zamanda Hot-Tap işlemi ile boru üzerine açılan deliği kullanarak, boru hattı içerisine bir tıkayıcı yerleştirip boru hattının belirli bir bölümünü geçici süre ile izole ederek tamirat, değişim, deplase gibi operasyonlarınızda 20 yılın üzerindeki 200’den fazla operasyon tecrübemiz ile Türkiye’nin her yerinde sizlere güvenli teknik çözümler sunuyoruz. Operasyonlarımızı farklı türlerde talep ve ihtiyaçlara cevap verebilecek özel ve güvenilir makinalarımız ve fittinglerimizle yürütmekteyiz.

Makine ve fittinglerimize ek olarak sunduğumuz Antikorozyon Kiti ile izolasyon kaplama işlemini kolaylaştıran hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Bu kitin önemli bir avantajı da korozyona yol açan hava girişi riskini ortadan kaldırmasıdır.

Sahada Basınç ve Sıcaklık Sensör/Transmitter Kalibrasyonu

ENGIE deneyimi ve kalitesi ile doğru ölçümlerin temeli olan kalibrasyon hizmetleri sağlamaktayız!
Ekonominiz ve bütçeniz için doğru faturalandırma esastır. Bu hizmetimizle doğru değerlerin hesaplanması ve hatasız faturalandırma için sensör ve transmitterlarınızın doğruluğunu sürdürmesini sağlıyoruz.

DİĞER HİZMETLER

Servis Hatları İçin Gaz Stopple

Ar-Ge çalışmaları sonucu geliştirilen bu ürünümüz ile şebekenizin güvenliğine katkıda bulunmaktayız!
ENGIE patentli ürünümüz ile hasar ve kontrolsüz gaz çıkışına karşı, kazı yapmadan mevcut servis hatlarına güvenlik aleti ‘’Gaz Stopple’’ yerleştirilmesi çözümünü getiren Türkiye’deki tek şirket olarak şebekenize güvenlik sağlamak için hizmetler sunuyoruz.

Kuru Vana Tedariki

Vanalarınızdaki dış kaçak, korozyon sorunlarına karşı herhangi bir bakım gerektirmeyen kuru vana tedariki sağlamaktayız!
Bu hizmetimiz ile şebeke üzerindeki vanalarınızın daha uzun ömürlü ve güvenilir olmasını sağlıyoruz. Aynı zamanda şebekenizin güvenilirliğini de arttırıyoruz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ
0 262 318 42 44
İLETİŞİM FORMU
Size en kısa süre içerisinde ulaşabilmemiz için lütfen iletişim formunu doldurun.
*İlgilendiğiniz hizmetleri işaretleyiniz
MESAJINIZ
Mesajınızı aldık!
Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz.
İlginiz için teşekkür ederiz.