Türkiye'de 40 yıllık enerji deneyimi

Global Enerji Yönetimi (GEM)

Global Enerji Yönetimi

ENGIE’nin iş Birimi “Global Enerji Yönetimi” Türkiye’deki faaliyetlerine 2016’nın ilk yarısında başlamıştır.

Ana hedefimiz gaz ve elektrik tedariki ve ticaretinde Türkiye’de öncü bir oyuncu olmak ve Grubun uzmanlığından yararlanarak Gruba hizmetler sunmaktır:

Risk Yönetimi ve Pazar Erişimi:
Dünya çapındaki ticaret platformlarımız aracılığıyla, enerji risklerinden korunma stratejileri tasarlamanıza ve uygulamanıza yardımcı oluyor ve çapraz pazarlar, ürünler ve alanlar konusunda uzmanlık sağlıyoruz. Fiziksel, finansal ve dijital piyasa erişim çözümlerimizle riskinizi uyumlu ve şeffaf bir şekilde yönetiyoruz.

Elektrik Varlık Yönetimi:
Günlük operasyonlarınız, satışlarınız ve üretiminiz ve pazarlama faaliyetleriniz ile birlikte fiziksel varlıklarınızı yönetebiliriz. Aynı zamanda, varlıklarınızın esnekliğini ve finansal değerini optimize etmek için ticari stratejiler tasarlamanıza yardımcı oluyoruz.

Enerji Dönüşümü Hizmetleri:
Sahada sürdürülebilirliği arttırmaktan esnek tüketim yoluyla ek gelir elde etmeye kadar enerji dönüşümünüzü hızlandırmanıza, enerji üretiminizi optimize etmenize ve karbon nötr hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.

Enerji Tedariği ve Küresel Emtialar:
Fiyat formülü (elektrik, gaz veya petrol piyasalarında sabit, ortalama veya endeksli fiyat) ve size en uygun hacim modeli (düz, profilli, esnek, hava durumu belirlenmiş) ile özel yapım gaz ve elektrik tedarik çözümleri sunuyoruz. Ayrıca Avrupa'da heryere anahtar teslim teslimat sağlıyoruz.

 

Uzmanlık alanlarımız ilgili daha fazla bilgi almak ve sunduğumuz yenilenebilir çözümleri keşfetmek için buraya tıklayın: https://gems.engie.com/expertises/risk-management-market-access/

 

Daha fazla  bilgi için Global Enerji Yönetimi ekibimizle iletişime geçin: gem-tr-info@engie.com