Dünyamızın geleceğini önemsiyoruz
ENGIE TÜRKIYE

Kurumsal Sosyal ve Çevresel Sorumluluk

Çevreye ve paydaşlarına bağlı bir şirket olarak ENGIE, ekosistemleri ve bioçeşitliliği korumayı hedefleyen projeleri ile bu konularda kamu bilincinin arttırılmasını desteklemektedir.

Dünyanın her yerinde ENGIE, çevresiyle fikirlerini ve en iyi uygulamaları paylaşır. Özellikle çevre koruması ihtiyacı olan müşterilerine yardım, önemli hizmetlere ulaşım ve sosyo-ekonomik gelişim alanlarındaki çabaları destekler.

ENGIE Türkiye olarak,  Kurumsal Sosyal Sorumluluk çalışmaları kapsamında yürüttüğümüz faaliyetler ile sürdürülebilir değerler yaratmaya odaklanıyoruz. Bu kapsamda Türkiye'deki en büyük gücümüz olan çalışanlarımız ile birlikte birçok projeyi hayata geçiriyoruz.

 

Pro Bono Gönüllü Programı

Çalışan gelişimiyle Kurumsal Sosyal Sorumluluğu entegre eden Pro Bono gönüllü programı,  ENGIE Türkiye gönüllüleri ile profesyonel desteğe ihtiyaç duyan Sivil Toplum Örgütleri’ni bir araya getiriyor.

ENGIE Türkiye Pro Bono ekibi, bilgi ve becerilerini toplumsal sosyal sorumluluk projelerinde kullanarak Sivil Toplum Örgütleri’ne katkı sağlarken, kişisel gelişimlerine de katkı sağlıyorlar. 

Doğal Gazın Güvenli Kullanımı – İZGAZ

Grup şirketimiz İZGAZ, İzmit’te yaşayan görme engellilere yönelik yürüttüğü kurumsal sosyal sorumluluk projesi çalışmaları ile doğal gazın güvenli kullanımı konusunda bilinçlendirmeyi amaçlamaktadır. 

Çocuk Tiyatrosu – İZGAZ

İZGAZ son 7 senedir, çevre ve doğal gaz kullanım bilincini arttırmak için bir Çocuk Tiyatrosuna ev sahipliği yapmaktadır.  İZGAZ, bu etkinlik sayesinde, şimdiye kadar 50 binden fazla çocuğun tiyatro ile buluşmasını sağlamıştır.